Facebook

Galerie

Stiri infoub.unibuc.ro

Facultatea de Administraţie şi Afaceri

Contact

Informații diverse

Informații diverse:


decan@faa.unibuc.ro

secretariat@faa.unibuc.ro

admitere@faa.unibuc.ro
cazare@faa.unibuc.ro
tabere@faa.unibuc.ro
burse@faa.unibuc.ro

Facultatea de Administraţie şi Afaceri
CONT BCR : RO41RNCB0076010452620055

Adresa:

B-dul Regina Elisabeta nr. 4 - 12, etaj 1, sector 3, Bucureşti, România



Metrou - magistrala II, statia Universitate Troleibuze - 61, 66, 69, 70, 85, 90,91, 92, statia Universitatii Autobuze - 122, 137, 261, 781, 783, 784 (statia 21 Decembrie), 336, 601 (statia Universitate) (sediul Facultatii de Chimie, etaj 1)


 


Program Secretariat cu publicul: Luni - Joi , orele 12-14

Email:


Secretar Sef  Facultate

Mihaela Jianu -  mihaela.jianu@faa.unibuc.ro

Tel:  021 305 37 41

Marketing și Business Administration

Raluca Gina Dodu -  raluca.dodu@faa.unibuc.ro
Tel: 021 305 37 43


Administratie Publica 

Gina Alexandru -  gina.alexandru@faa.unibuc.ro
Tel: 021 305 37 40


Administrarea Afacerilor

Raluca Mirela Alexa -  mirela.alexa@faa.unibuc.ro
Tel: 021 305 37 46


Master:  Stiinte Administrative

   APESA, APPUE, ARPAM, ADRU, MC, MRVPC, 

Alina Preda - alina.preda@faa.unibuc.ro

Tel: 021 305 37 38

Master: Stiinte Economice
   AAMM, CARO, CAEN, EC

Mariana Chirita - mariana.chirita@faa.unibuc.ro

Tel: 021 305 37 45


 

Sediul din Piaţa Universităţii


  

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


 

© 2017 Facultatea de Administratie si Afaceri, Universitatea Bucuresti
Admin Site : Conf.Univ.Dr. Olteanu Cosmin